O nás

Naša spoločnosť, sídliaca v Prešove, sa zaoberá dodávaním nábytku a kuchýň na mieru už 12 rokov. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Okrem realizácie zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie, ktoré zahŕňa zdarma poradenstvo ,zameranie, 3D PC návrh s cenovou ponukou, dodávku vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek a dodávkou drezov ,baterii , ako i dopravu a odbornú montáž. A hlavne v kľude nášho štúdia osobnostný a odborný prístup k zákazníkovi.

Kuchyne na mieru, ktoré dodávame, obsahujú veľké množstvo základných typov skriniek rôznych farieb a tvarov. Z týchto Vám zostavíme praktickú kuchyňu požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Doplnky ako bodové svietidlá, led diódové pásy, farebné ,čiste či mliečne sklá v AL. rámiku a barové pulty aj napr..5 cm hrubé ,vyčarujú nevšedný a estetický celok Vášho bytu. Okrem cca 200 druhov skriniek dodávame aj atypické rozmery podľa Vašej potreby. Fóliované dvierka,striekané dvierka,masívne dvierka, pracovné dosky, drezy,úchyty, batérie a zásuvky s dobrzďovaním blum zabezpečíme podľa želania zákazníka, čo tvorí tiež súčasť ucelenej ponuky našej spoločnosti.

Základom kvalitnej kuchyne je odborná montáž. Túto Vám naša spoločnosť vie zabezpečiť za bezkonkurenčnú cenu a taktiež Vám ponúkame kvalitu a široký sortiment výrobkov i pozáručný servis.